Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz


Danışmanlık – Globichemin başlıca hedefleri arasında hemen hemen her piyasada aktif olarak bulunmak ve her zaman durum ile iligli ayrıntılı bilgi sahibi olmaktır. Bu bilgimizi iş ortaklarımız ile paylaşıp, bulundukları piyasa ile ilgili doğru bilgiyi kendilerine aktarmak misyonlarımızdan birisidir.

Sayısal Armoni – Kürenin dört bir yanında ticaret yapmak farklı kural ve kanunlar hakkında bilgi sahibi olmayı gerektirir. Ürünlerin aktarımında gereksiz gecikmelerin olmaması için tüm belgelerin eksiksiz olmasını sağlamanın yanında en yeni doküman yönetimi teknolojilerini kullanarak tüm bilginin uygun bir şekilde arşivlenmesini ve istendiğinde ulaşılabilir olmasını sağlamaktayız.

Servisleri Yönetmek – Ekibimiz, ürünlerin zamanında aktarımı için farklı etaplarda görev almaya hazırdır. Tüm belgelerin hazırlanıp doğru olmasını kontrol etmenin yanında, talep edilmesi durumunda yükleme/boşaltma, denetim ve nakliye gibi üçüncü taraf hizmetlerin yönetimini üstlenerek ortaklarımıza tek bir muhatap sunma ve bu süreçleri yönetmek için harcadıkları çabayı esas işlerine yönlendirmelerinde yardımcı olmaktayız.